Toplamalı Taşıma

Kategori: Hizmetlerimiz | 0

Toplamalı taşıma, elinizi hiçbir şeye değmeyeceğiniz, dilediğiniz takdirde yalnızca belli yönlendirmeler ile taşınma sürecine katılacağınız taşımacılık hizmetidir. Acar Nakliyat bünyesinde toplamalı olarak taşıma hizmet verilmektedir. Firmamız, bu konuda oldukça titiz çalışmalar yürütmekte ve bu sebeple sektöründe lider bir konumda yer almaktadır. Toplamalı eşya taşıma konusunda en fazla tercih edilen firmalardan biri olduğumuzu belirtmek isteriz.

Öncelikle firmamıza ulaşarak çalışma kararı vermenizin ardından sizin uygun olduğunuz bir zaman diliminde ekip arkadaşlarımız evinize gelmektedir. Kısa bir süre içerisinde profesyonelce bir eşya analiz planı yapılır. Bu plan eşyaların boyutuna ve ağırlığına göre paketlenme işlemlerini kapsamaktadır. Daha sonrasında birinci kalite ve çevre dostu ambalaj malzemelerimiz ile eşyalarınız paketlenir. Toplamalı taşıma tam da bu noktada konforlu bir yöntem olmaktadır.

Elinizi hiçbir şeye değmeden yalnızca belli başlı direktiflerle ekip arkadaşlarımızı yönlendirebileceğiniz benzersiz bir taşınma deneyimi yaşarsınız. Kıyafetlerinizden küçük eşyalarınıza, mobilya sökme ve paketleme işlemlerinden, araçlara yerleştirilmesine kadar her türlü hizmeti sunmaktayız. Alanında deneyimli ve uzman personellerimiz, eşyalarınızı hızlı bir şekilde bu işlemlerden geçirir ve taşınma işleminiz gerçekleştirilmiş olur. Toplamalı taşıma ile sorunsuz ve telaşsız bir taşınma süreci yaşayabilirsiniz.

Toplamalı Taşıma Konforu ile Tanışın!

Özellikle konforlu olması nedeniyle sıklıkla tercih edilen toplamalı taşıma, son yıllarda giderek daha fazla yaygınlaşmıştır. Eşyalarınızın titizlikle taşınmasının ardından yeni evinize yerleştirme hizmeti de vermekteyiz. Yüksek katlı binalar için kullanmakta olduğumuz asansör sistemlerimiz ortalama 20-30 dakikada kurulmaktadır. Bu işlemin ardından hızlı bir şekilde eşyalar araca yerleştirilir ve toplamda 2-3 saat gibi kısa bir sürede tüm adımlar tamamlanmış olur.

Toplamalı taşıma hizmetinin ardından yeni evinize götürülen eşyalar, kısa sürede yerleştirilir. Daha önceden sökme işlemlerinin yapıldığı mobilyalarınız varsa, birer birer montajı yapılır ve kurulumu tamamlanır. Kıyafetleriniz yine önceki gibi dolaplarınıza asılır, tüm ambalajlar hızlı bir şekilde sökülür. Dolayısıyla elinizi hiçbir şeye değmeden zahmetsizce taşınma işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz. Bu alanda uzun yıllardır deneyim ve donanım sahibi bir firma olduğumuzun altını çizmek isteriz. Hizmet detaylarını öğrenmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir